Nazywam się Anna Łagódka i jestem psychologiem, psychoterapeutą szkolącym się w nurcie psychodynamicznym 
oraz seksuologiem w trakcie certyfikacji.

Edukacja

Ukończyłam studia magisterskie z zakresu psychologii (specjalność psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksuologia kliniczna) oraz podyplomowe studia  "Seksuologia Kliniczna - Opiniowanie, Edukacja, Terapia" na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie kształcę się w nurcie psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (szkolenie jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach z zakresu psychologii, psychoterapii i seksuologii, a swoją pracę poddaję regularnym superwizjom.

Z kim i z czym pracuję?

Prowadzę psychoterapię oraz poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne dla osób dorosłych oraz młodzieży od 17 roku życia. W swojej pracy terapeutycznej głównie skupiam się wokół następujących zagadnień i trudności: zaburzenia osobowości, problemy relacyjne z innymi ludźmi, doświadczanie trudności dot. samooceny oraz poczucia własnej wartości, kryzysy emocjonalne, radzenie sobie ze stresem, zaburzenia seksualne, doświadczanie lęków, depresja oraz uzależnienia.

Doświadczenie zawodowe

Swoje doświadczenie zdobywałam między innymi w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie na Oddziale Leczenia Uzależnień; w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Koninie; Szpitalu Miejskim im. Fr. Raszei w Poznaniu na Oddziałach: Toksykologicznym, Chirurgicznym, Otolaryngologicznym,  Ginekologiczno-Położniczym z Patologią Ciąży.
Aktualnie współpracuję z Prywatnym Ośrodkiem Leczenia Uzależnień Med Bona Vita Plus w Czerwonaku, a także stażuję na Oddziale Afektywnym w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP w Poznaniu.